Kapat

Teslimat ve Ödeme


Siparişleriniz çalıştığımız kargo şirketi Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Siparişleriniz Türkiye'nin her yerine ortalama 2 ila 3 iş günü içerisinde ulaşmış olacaktır. Hava koşulları ve coğrafi nedenlerden dolayı süre uzaması kargo şirketinin sorumluluğundadır. Stoklar günlük bazlı takip edilmektedir, ancak siparişini verdiğiniz ürünlerin stoklarda olmaması veya sevk edilemeyecek durumda olması durumunda sizlere telefonla bilgi verilecek ve ödediğiniz tutarın hemen iadesi yapılacaktır.

Hafta içi 9:30 – 16.00 , Cumartesi 9:00 – 12.00 saatleri arasında vereceğiniz siparişler ürünün stok durumu göz önünde bulundurularak aynı gün kargoya verilir. Cumartesi verilen siparişlerde +4 derece saklanması gereken ürünler varsa Pazartesi kargoya verilecektir. Siparişinizin kargo tutarı verdiğiniz siparişin ağırlığı ve hacmine göre otomatik olarak hesaplanır. Bu sebeple gelen kargonuza mükerrer ödeme yapmayınız. 15 litre ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanır, sizden talep edilmez.

ÖDEME

Ödemelerinizi kredi kartı, banka havalesi ve kapıda ödeme seçeneklerinden birini seçerek yapabilirsiniz. Kredi kartlı ödemelerde SSL şifrelemesi kullanılmakta ve firmamız kredi kartı bilgilerinizi görmemektedir. Taksitli ödeme yapılmamaktadır.